Arrow
Arrow
Japoński rytuał masażu twarzy KOBIDO Therapy
Slider

Wizyta diagnostyczna

Wizyta diagnostyczna to pierwsze spotkanie z terapeutą, mające na celu rozpoznanie problemu i ustalenie planu, tak aby zlikwidować dolegliwości. W trakcie wizyty fizjoterapeutka przeprowadza obszerny wywiad na temat zgłoszonego problemu zdrowotnego oraz innych schorzeń. Następnie, już na pierwszej wizycie, zaczyna rehabilitację i dobiera techniki działania w taki sposób, aby przyniosły najlepszy efekt. Wizyta diagnostyczna trwa 45 minut.

Jak przygotować się do pierwszej wizyty:

  • Jeżeli posiadają Państwo dokumentację medyczną (opis badania lekarskiego, wyniki badań, zdjęcia rtg, tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego itd.) prosimy zabrać ją ze sobą.
  • Na zajęcia z terapeutą prosimy o przyniesienie stroju nieograniczającego ruchów (np. dres, krótkie spodenki) i zmiennego obuwia. W naszym Centrum posiadamy wygodną szatnię, w której będą mogli się Państwo swobodnie przebrać.
  • W razie potrzebnej dalszej rehabilitacji, częstotliwość spotkań ustalą Państwo wspólnie z terapeutą.
  • Kiedy nie będą mogli Państwo dotrzeć na umówioną wizytę, bardzo prosimy o wcześniejsze jej odwołanie (telefonicznie, sms’owo lub mailowo). Pozwoli to innym pacjentom na skorzystanie z naszej pomocy.

Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe w Niepołomicach